Drag Racing Free

Drag Racing Free na iPhone i iPad 1.0.2

Uwielbiasz zapach palonej gumy o poranku?

Zalety

  • Wciągająca rozrywka
  • Ponad 50 prawdziwych aut do wyboru
  • Kilka trybów gry on-line
  • Spore możliwości tuningu

Wady

  • Słaba grafika i dźwięki

Doskonały
9

Drag Racing Free to darmowy symulator wyścigów równoległych na iPhone i iPad. Dzięki niemu, możemy wcielić się w kierowcę biorącego udział w tych krótkich, ale niezwykle emocjonujących rozgrywkach. Gra wymaga nie tylko refleksu, ale także sporej wiedzy na temat motoryzacji.

Drag Racing Free daje nam możliwość ścigania się na prostym odcinku 1/4 mili lub 1/2 mili. Dzięki wygranym wyścigom zdobywamy pieniądze, które wydać możemy na tuning auta. To, czy zwyciężymy w kolejnym wyścigu, w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób się do niego przygotujemy.

W Drag Racing Free na iPhone i iPad do wyboru mamy ponad 50 różnych modeli samochodów. Aby jak najlepiej przygotować się do wyścigu, możemy tuningować auto i zbierać pieniądze na nową maszynę. Sama rozgrywka polega na tym, aby w odpowiednich momentach zmieniać biegi. Dlatego nasza uwaga musi być skupiona na obrotomierzu, choć gra podpowie najlepszy moment wyświetlając odpowiednią strzałeczkę.

W grę Drag Racing Free można grać także on-line z innymi użytkownikami. Opcja ta jest dosyć rozbudowana, oferuje bowiem kilka trybów gry multiplayer: Face to Face, Driver Battle, Pro League, a nawet Bet and Race, gdzie możemy robić zakłady!

Drag Racing Free na iPhone i iPad nie posiada dopieszczonej grafiki 3D. Właściwie to auta wyglądają jak papierowe makiety. Skoro jedziemy po linii prostej to nie musimy widzieć aut z każdej strony. Nie przeszkadza to jednak w dobrej zabawie. Rozbudowane możliwości tuningu oraz wyścigi on-line dostarczają więcej dobrej rozgrywki niż można by się tego było spodziewać. Należy jednak na nią uważać: potrafi wciągnąć i uzależnić!

Drag Racing Free

Download

Drag Racing Free na iPhone i iPad 1.0.2

Opinie użytkowników o Drag Racing Free